88-140 Gniewkowo

NASZA RÓŻNORODNOŚĆ – PAŃSTWA SIŁA

Nasze połączenia rurowe i części gięte znajdują swoje miejsce w najróżniejszych i najbardziej wielostronnych obszarach zastosowania różnych branż i gałęzi przemysłu. Stałe udoskonalanie procesów produkcyjnych połączone z najnowocześniejszymi technologiami produkcji, jak i stosowanie samodzielnie skonstruowanych giętarek umożliwia nam precyzyjne wykonanie naszych produktów przy zachowaniu takiej samej jakości serii. Wiodący dostawcy systemów stosują nasze produkty na całym świecie i cenią je, między innymi ze względu na ich jakość i łatwość montażu. Nasze produkty są zatem ważnym czynnikiem służącym do tego, aby Państwa projekt stał się jeszcze bardziej ekonomiczny i żeby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek w czasie montażu lub późniejszej eksploatacji. Jesteśmy praktykami z ponad 30 letnim doświadczeniem w opracowywaniu i produkowaniu połączeń rurowych i elementów giętych ze stali, stali szlachetnej i aluminium. Zachęcamy, aby skorzystali Państwo z naszej różnorodności produkcji i zyskali dzięki naszemu doświadczeniu.
 

Czy to kołnierze, pierścienie zaciskowe do rur, czy też obszar techniki gięcia:

ESKATE® produkuje m.in. kołnierze ze stali nierdzewnej, kołnierze szyjkowe do spawania lub kołnierze luźne, jak również elementy do gięcia rur, kolnierze uszczelniajace, a ponadto jest specjalistą w zakresie gięcia na zimno, gięcia profili oraz obróbki i formowania profili metalowych na zimno.

ESKATE® - Twój specjalista również dla: Technika gięcia, gięcie blach, gięcie na zimno, obróbka metali, zginanie metalu, spawanie mig i spawanie aluminium.

© 2024 eskate