88-140 Gniewkowo

Kontakt

Chętnie spełnimy Twoje indywidualne wymagania

biuro@eskate.pl
+48 52 3558380

GRUPA ESKATE

DLA PRZEMYSłU I RZEMIOSłA

Jesteśmy wiodącym przedsiębiorstwem w obszarach techniki połączeń rurowych, techniki gięcia specjalnego i obróbki metalu z siedzibą w Hille /Westfalia.

 

Nasza oferta świadczeń obejmuje kołnierze ze stali, stali szlachetnej i aluminium, systemy pierścieni zaciskowych, formowanie na zimno wszelkiej stali, aluminium i profili ze stali szlachetnej, modułów spawanych elementów budowy maszyn oraz klasyczną obróbkę i uszlachetnianie.

Jakość, szybkość i wydajność są przy tym sterownikami naszego codziennego działania. Dlatego produkujemy w naszych lokalizacjach w Niemczech, Polsce i Zjednoczonych Emiratach Arabskich i wykorzystujemy naszą światową sieć dostawców, aby w każdym czasie spełniać Państwa indywidualne wymagania.

Produkujemy i wysyłamy dla najróżniejszych branż i gałęzi przemysłu spełniając wielostronne wymagania dotyczące naszych produktów i świadczeń. Przy czym szczególnie ceniona jest nasza bliskość w stosunku do Klientów oraz nasza elastyczność.

Tymczasem do naszych zadowolonych Klientów możemy zaliczać wiele przedsiębiorstw dobrze znanych na całym świecie. Posiadamy ponad 30 letnie doświadczenie w przemyśle i rzemiośle i w każdym czasie pozostajemy osobiście do Państwa dyspozycji w zakresie Państwa projektów i pytań.

Będzie nam miło, jeśli również Państwo powierzą nam w przyszłości swoje projekty oraz swoje zaufanie

Wasz Team ESKATE

 

ESKATE: Technika łączenia rur - DIN 24154, DIN 86044, DIN 24193, PN-EN 12220
Kołnierze  |  Połączenie kołnierzowe  |  Opaska zaciskowa  |  Pierścień zaciskowy do rur  |  Technika gięcia.

Nasze lokalizacje

ESKATE® Rohrverbindungstechnik GmbH

Köhlterholz 7
32479 Hille-Unterlübbe
Niemcy

ESKATE® Polska Sp. z. o. o.

ul. Przemys?owa 2
88-140 Gniewkowo
Polska

ESKATE® Middle East FZ-LLC

PO BOX: 6455 street F7, Block A Plot No. 28
Al-Jazeera - Al Hamra, Ras al Khaimah
Zjednoczone Emiraty Arabskie

ESKATE® Türkiye

Tasköprü Sanayi Sitesi 1 yol no 114 Tasköprü / Ciftliköy-Yalova  
Istanbul
Turcja

Dojazd

Znajdą nas Państwo niedaleko drogi B65 w strefie przemysłowej Unterlübbe/Hille.

Z Hanoweru przez A2 dotrą Państwo do nas najszybciej poprzez zjazd Bad Eilsen West. Proszę pozostać wtedy na B65 w kierunku Minden. Z Minden dalej na B65 (Lübbecker Straße) w kierunku Lübbecke. Proszę podążać B65 do ulicy Köhlterholz po lewej stronie. Dalej proszę kierować się ulicą Köhlterholz przez ok. 1 km i wtedy znajdą nas Państwo po lewej stronie.

Z Dortmundu przez A2 dotrą Państwo do nas najszybciej przez zjazd Porta Westfalica. Proszę pozostać wtedy na B482 w kierunku Porta Westfalica. W Porta Westfalica Hausberge pojadą Państwo w lewo na ulicę Porta Straße i następnie bezpośrednio za mostem Weserbrücke należy jechać B61 w kierunku Minden. W Minden dojadą Państwo do ronda, które poprowadzi Państwa dalej na B65 (Lübbecker Straße) w kierunku Lübbecke. Proszę kierować się B65 do ulicy Köhlterholz po lewej stronie. Dalej proszę kierować się ulicą Köhlterholz przez ok. 1 km i wtedy znajdą nas Państwo po lewej stronie.

Z Osnabrück przez A30 dotrą Państwo do nas najszybciej przez zjazd Kirchlengern. Proszę pozostać na B239 w kierunku Lübbecke. W Lübbecke pojadą Państwo w prawo na B65 (Lübbecker Straße) w kierunku Minden. Proszę podążać B65 do ulicy Köhlterholz po prawej stronie, po tym gdy miną Państwo miejscowość Unterlübbe. Dalej proszę kierować się ulicą Köhlterholz przez ok. 1 km i wtedy znajdą nas Państwo po lewej stronie.

Zrównoważony rozwój

ESKATE® jest przedsiębiorstwem rodzinnym działającym na skalę międzynarodową.

 

Jako przedsiębiorstwo średniej wielkości o korzeniach regionalnych działamy w perspektywie całościowej. Globalnie i lokalnie przejmujemy odpowiedzialność za nasze działanie i tam gdzie jesteśmy aktywni chcemy przyczyniać się do ochrony zasobów.

© 2022 eskate