88-140 Gniewkowo

GRUPA ESKATE

DLA PRZEMYSłU I RZEMIOSłA

Jesteśmy wiodącym przedsiębiorstwem w obszarach techniki połączeń rurowych, techniki gięcia specjalnego i obróbki metalu z siedzibą w Hille /Westfalia.

Nasza oferta świadczeń obejmuje kołnierze ze stali, stali szlachetnej i aluminium, systemy pierścieni zaciskowych, formowanie na zimno wszelkiej stali, aluminium i profili ze stali szlachetnej, modułów spawanych elementów budowy maszyn oraz klasyczną obróbkę i uszlachetnianie.

Jakość, szybkość i wydajność są przy tym sterownikami naszego codziennego działania. Dlatego produkujemy w naszych lokalizacjach w Niemczech, Polsce i Zjednoczonych Emiratach Arabskich i wykorzystujemy naszą światową sieć dostawców, aby w każdym czasie spełniać Państwa indywidualne wymagania.

Produkujemy i wysyłamy dla najróżniejszych branż i gałęzi przemysłu spełniając wielostronne wymagania dotyczące naszych produktów i świadczeń. Przy czym szczególnie ceniona jest nasza bliskość w stosunku do Klientów oraz nasza elastyczność.

Tymczasem do naszych zadowolonych Klientów możemy zaliczać wiele przedsiębiorstw dobrze znanych na całym świecie. Posiadamy ponad 30 letnie doświadczenie w przemyśle i rzemiośle i w każdym czasie pozostajemy osobiście do Państwa dyspozycji w zakresie Państwa projektów i pytań.

Będzie nam miło, jeśli również Państwo powierzą nam w przyszłości swoje projekty oraz swoje zaufanie.

NASZE LOKALIZACJE

ESKATE® Rohrverbindungstechnik GmbH

Köhlterholz 7
32479 Hille-Unterlübbe
Niemcy

Fon: +49 5734 6666-6
info@eskate.de

ESKATE®
Polska Sp. z o. o.

ul. Przemysłowa 2
88-140 Gniewkowo
Polska

Fon: +48 52 3558380
biuro@eskate.pl

ESKATE®
Middle East FZ-LLC

PO BOX: 6455 street F7, Block A Plot No. 28
Al-Jazeera - Al Hamra, Ras al Khaimah
Zjednoczone Emiraty Arabskie

Fon: +971 7 2438339
info@eskate.com

ESKATE®
Türkiye

Tasköprü Sanayi Sitesi 1 yol no 114 Tasköprü / Ciftliköy-Yalova  
Istanbul
Turcja

Fon: +90 266 8131506
info@eskate.com.tr

© 2024 eskate